Tanie webowe klucze USB


Który z tych kluczy USB jest najlepszy? Który byś wybrał? Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeśli chcesz, aby Twoje dane były bezpieczne, najlepszą opcją jest prawdopodobnie klucz USB. Jeśli nie jest to możliwe i musisz przesyłać dane między urządzeniami, klucz USB może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Na przykład klucze USB to wygodny sposób na zabezpieczenie plików. Ale powinieneś uważać na to, co instalujesz na swoim komputerze. Za pomocą klucza USB można uzyskać dostęp do zawartości komputera z dowolnego miejsca.

Niektóre usługi online umożliwiły nam rejestrację i korzystanie z ich serwerów bez wychodzenia z domu.

Nawet niektórzy ludzie, którzy nie lubią komputerów, mogą kupić tanie urządzenia USB, które są dość łatwe w użyciu i kosztują znacznie mniej niż zakup laptopa. Są one również znane jako internetowe klucze USB.

Tanie pendrive’y są wszędzie, ale nie zawsze były tak niebezpieczne. Pamięci USB w latach 90-tych służyły do przesyłania muzyki i plików. W dzisiejszych czasach możesz ich używać do przesyłania filmów i danych. Ale są one również wykorzystywane do uzyskiwania poufnych informacji, o których inni nie powinni wiedzieć, takich jak numery kart kredytowych i hasła ze zdjęć w telefonie. Wszystkie te dane są poufne i powinny być zaszyfrowane, aby nie trafiły w niepowołane ręce. Bezpieczeństwo danych to obecnie duży problem, zwłaszcza dla firm, które mają konta w mediach społecznościowych lub inne tajemnice na swoich serwerach.

Nadszedł czas, abyśmy zaczęli myśleć o tym, jak możemy chronić nasze dane bez narażania naszej prywatności, zwłaszcza w przypadku transakcji finansowych z usługami zakupów online, takimi jak PayPal lub Amazon S3 itp.

Do transmisji danych używane są tanie klucze USB. Ale służą również do komunikacji z komputerami. Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć urządzenie i stanie się Twoim osobistym komputerem.

Większość ludzi kocha internet, ale niektórzy nadal uważają, że to strata czasu i pieniędzy. Tak wiele osób korzysta z internetowych kluczy USB, do których można uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia w telefonie domowym lub biurowym, a nawet w kieszeni. Musisz jednak uważać na to, jak korzystasz z tego urządzenia, ponieważ może ono zaszkodzić zarówno urządzeniom, jak i innym osobom, jeśli nie zwrócisz na to uwagi. Na przykład:

1- Używaj internetowych kluczy USB podłączonych do komputera lub routera, nawet gdy nie są one podłączone do żadnego komputera, ponieważ mogą łatwo uzyskać dostęp do wszystkich gier online bez żadnych ograniczeń.

Wraz ze wzrostem liczby urządzeń Internetu rzeczy rośnie wraz z nimi ryzyko. Za pomocą jednego klucza USB lub wielu kluczy USB każdy może zabrać i nadużyć Twoje dane. Dane przechowywane na tych urządzeniach są tak samo wrażliwe jak pliki przechowywane na komputerze. Ten artykuł zawiera informacje o tym, jak chronić się przed hakerami i cyberprzestępcami.

Korzystając z taniego koncentratora USB, istnieją teraz dwa sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa danych. Pierwszym z nich jest użycie urządzenia USB typu plug and play. Po podłączeniu komputer automatycznie rozpoznaje urządzenie i nie wymaga instalowania w systemie żadnego dodatkowego oprogramowania ani sterowników.

Przez długi czas klucze USB były używane przez osoby, które chciały bezpiecznie przechowywać swoje dane. Jednak bezpieczeństwo związane z urządzeniami pamięci masowej USB stale się poprawia. W dzisiejszych czasach świat jest pełen kluczy USB, które są dość łatwe w użyciu, a nawet można je ładować. Mogą być używane z różnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows i Linux, a także z telefonami komórkowymi i innymi urządzeniami sprzętowymi.

Klucze USB są stosunkowo niedrogie i szybkie, co czyni je wygodnym sposobem udostępniania danych innym osobom.

Kiedy zamierzasz kupić nowe urządzenie, musisz upewnić się, że nie dostaniesz wadliwego. Możesz to zrobić przez Internet, ale ta metoda wiąże się z wieloma zagrożeniami.

Jeśli Twoje urządzenie nie działa prawidłowo, może to wpłynąć na Twoje życie biznesowe i osobiste. Dlatego ludzie wybierają inne metody zabezpieczania danych. Korzystanie z kluczy USB w domu i w pracy może wspierać bezpieczeństwo danych i zapobiegać ryzyku ich utraty.

Dyski USB lub USB Flash są powszechną funkcją w prawie wszystkich systemach komputerowych. Dzięki napędom USB możesz podłączyć dowolne urządzenia do innych urządzeń. Możesz także używać kluczy USB i pendrive’ów do przesyłania plików z jednego urządzenia na drugie. Jednak korzystanie z tych urządzeń nie jest zbyt bezpieczne, zwłaszcza jeśli nie znasz hasła, które służy do ochrony Twoich danych.

Badacz z University of Delaware włamał się do dysku USB podczas testów i odkrył, że jest on w stanie wykonać wszystko, co może zrobić zainfekowany komputer. Badaczowi udało się uzyskać dostęp do wszystkiego oprócz systemu operacyjnego i aplikacji, ponieważ hasło zostało zmienione podczas testowania dysku. Oznacza to, że atakujący miałby pełną kontrolę nad maszyną, gdyby chciał jej wystarczająco mocno!